Praca: Specjalista ds. Zakupów

Obecnie do naszego zakładu w Środzie Śląskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: SZ /04/21
Zadania:
  • Koordynacja oraz realizacja działań związanych z terminową dostawą materiałów i usług na potrzeby utrzymania niezakłóconej produkcji w Zakładach Spółki
  • Analiza rynku potencjalnych dostawców oraz bieżąca współpraca z dostawcami (negocjowanie cen i warunków współpracy)
  • Rozwijanie bazy dostawców , utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów
  • Prowadzenie okresowej oceny dostawców, raportowanie wg określonych standardów
Wymagania:
  • Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, logistyka
  • Obsługa komputera – bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki i zakupów w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość j.angielskiego , j.niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wiedza z zakresu analizy kosztów
  • Umiejętności negocjacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalista ds. Zakupów prowadzonego przez Röben Polska Sp z o.o. i Wspólnicy Sp. K. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Ceramicznej 2”.

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.