Praca: Specjalista ds. Zakupów

Ogłoszenie numer: 4421707, z dnia 2021-04-09

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • tworzenie planu zakupów materiałów i usług na dany projekt (lista materiałowa, harmonogram zakupów),
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych i podpisywanie umów,
  • przygotowywanie zamówień,
  • stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,
  • pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,
  • optymalizacja kosztów i warunków realizowanych zakupów,
  • kontrola realizacji zamówień; zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały,
  • sporządzanie zestawień i analiz na potrzeby firmy,
  • bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami,
  • znajomość praktyk zakupowych, badawcze podejście do ich praktycznego zastosowania w biznesie
  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej w oparciu o wyznaczone cele oraz umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu,
  • analitycznego i logicznego myślenia oraz pracy z dużą ilością danych,
  • znajomości pakietu MS Office- Excel.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • biuro zlokalizowane w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części miasta,
  • niezbędne narzędzia pracy.