Praca: Specjalista ofertowania

Specjalista ofertowania
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2979
OBOWIĄZKI:
Współpraca z zespołami ds. klientów w celu przygotowywania ofert handlowych dla klientów firmy Nokia na całym świecie, Zbieranie informacji o potrzebach klientów, kosztach i wartości naszych produktów/usług, zrachowaniach konkurencji, aby pomóc Zespołom Obsługi Klienta w stworzeniu najlepszej strategii wygrania transakcji.Tworzenie uzasadnienia biznesowego i szacowanie rentowności, obliczanie marży sprzedaży, zysku operacyjnego i innych wskaźników w celu oceny rentowności transakcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pośrednicy usług biznesowych gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: księgowość
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe - licencjat w zakresie księgowościi, staż pracy: min. 8-letnie doświadczenie łącznie, certyfikaty :Nokia:1) Deal Monetization Framework Część I: Price Setup / SMAABNS-W-1804,2) DIGITAL DEPLOY Q1 2021 PROGRAM DLA MANAGERA CEN / MS-S-DS-2101-K--125,3) CFO VCL: CFO INTRODUCTION TO IFRS AND NOKIA ACCOUNTING POLICIES, MODULE 2: ASSETS / BSIF2-01-LDS_VILT, 4) STRUCTURED FINANCE TRAINING - GUARANTEES AND LETTERS OF CREDIT / FCBAAIP-V=1910,5) PODSTAWY BUDŻETOWANIA,język angielski - biegłość w nowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 9 555 PLN