Praca: Specjalista techniczny

Specjalista techniczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0727
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw dotyczących kwestii administracyjnych, eksploatacyjnych , remontowych, konserwacyjnych, członkowsko-mieszkaniowych. Miejsce pracy: 50-246 Wrocław ul. Trzebnicka 34-36Kontakt: 71 322-20-27 lub: smelektrocieplownik1@wp.plForma umowy: umowa o pracę na okres próbny, praca na jedną zmianę . Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie budowlane, preferowane wyższe techniczne, bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS office, doświadczenie w przymowaniu, rozpatrywaniu ,koordynowahniu, zlecanie remontów i usuwaniu awarii, umiejętność przedmiarowania , kosztorysowania ( obsługa programu typu NORA), doświadczenie w prowadzeniu ksiąg obiektów budowlanych, umiejtność przygotowywania dokumentacji przetargowej , ofertowej, specyfikacji technicznych i umów związanych z działalnością remontową oraz kontrola ich realizacji , doświadczenie w realizacji mediów , kontroli merytorycznej faktur dotyczących mediów, eksploatacji, usuwania awarii.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 4 000 PLN