Praca: Specjalista techniczny

Specjalista techniczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2751
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw dotyczących kwestii administracyjnych, eksploatacyjnych, remontowych, konserwacyjnych, członkowsko-mieszkaniowych. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą tel.: 71 322 20-27 lub e-mail: smelektrocieplownik1@wp.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik budownictwa*
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średnie budowlane, preferowane wyższe techniczne, staż pracy: min. 2 lata, bardzo dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, doświadczenie w przyjmowaniu, rozpatrywaniu, koordynowaniu, zlecaniu remontów i usuwaniu awarii, umiejętność przedmiarowania, kosztorysowania (obsługa programu typu NORMA), doświadczenie w prowadzeniu ksiąg obiektów budowlanych, umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej, ofertowej, specyfikacji technicznych i umów związanych z działalnością remontową oraz kontrola ich realizacji, doświadczenie w realizacji mediów, kontroli merytorycznej faktur dotyczących mediów, eksploatacji, usuwania awarii

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN