Praca: Specjalista

Specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1951
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie zadań przewidzianych dla służb parków krajobrazowych (zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody), 2. Przygotowywanie procedur i dokumentacji związnaej z prowadzeniem zamówień publicznych w jednostce. Oferta dostępna w sali D, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: bherbut@dzpk.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe na kierunku: architektura krajobrazu, biologia, etnologia, geografia, gospodarka przestrzenna, leśnictwo, ochrona dóbr kultury, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo lub turystyka i rekreacja, staż pracy: rok na umowę o pracę w zawodzie, doświadczenie w przygotowywaniu procedur i dokumentacji związanej z prowadzeniem zamówień publicznych, znajomość programów graficznych, mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu publikacji (ulotki, plakaty, foldery)

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN