Praca: Sprzedawca - kasjer / animator

Sprzedawca - kasjer / animator
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2881
OBOWIĄZKI:
- Obsługa kasy fiskalnej,- Obsługa Gości,- Utrzymywanie w czystości Sali Zabaw,- Organizacja i przygotowywanie imprez okolicznościowych, to tylko jedne z głównych zadań.Umowa zlecenie: 3 do 12 miesięcyKonatkt z pracodawcą: kontakt@fioletowasowa.pl lub 696 436 757
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez zanczenia, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN