Praca: Starsza woźna

Starsza woźna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3087
OBOWIĄZKI:
Codzienne sprzątanie sali dydaktycznej dzieci; odkurzanie dywanu, ścieranie kurzu, mycie podłogi, podlewanie kwiatów, 1 x na kwartał mycie okien; sprzątanie łazienki dla dzieci; pranie ręczników; rozkładnie posiłków; mycie naczyń; sprzątanie zmywalni naczyń, pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych; pomoc nauczycielowi podczas wyjść i spacerów. Pełnienie dyżurów w szatni dla dzieci w godzinach rannych i popołudniowych. Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez dyrektora wynikających z organizacji pracy przedszkola. 7/8 etatu. Umowa na zastępstwo z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - e-mail: sekretariat.p113@wroclawskaedukacja.pl lub tel.: 71 798 67 56
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy: bez znaczenia, pracowitość, sumienność, obowiązkowość, punktualność, organizacja pracy, współdziałanie w zespole,kultura osobista

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN