Praca: Starszy koordynator projektu

Starszy koordynator projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2606
OBOWIĄZKI:
1. Zapewnianie procesu mapowania strategii rozwoju;2. Zastosowanie metodologii zarzadzanie projektami zgodnie z potrzebami konkretnego projektu;3. Wykonywanie konsolidacji danych i analizy;4. Zapewnianie procesu planowania i wykonywanie budżetu projektu;5. Wdrażanie praktyk w zakresie zarządzania kadrami i utrzymywania punktacji ESAT dla zespołu oraz wskaźnika rotacji na docelowym poziomie;6. Zapewnianie przestrzegania dobrych praktyk i procesów podczas projektu zgodnie z wytycznymi SDO, QMO, PMO, i BAO. Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 33 miesiące + czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zarządzanie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie wyższe każde,2) staż pracy: 5-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektem udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem od 5 do 15 pracowników,3) umiejętność-specjalność: Doświadczenie w przejmowaniu odpowiedzialności za wszystkie aspekty projektu, takie jak budżet, zakres, harmonogram i jakość,Doświadczenie w pracy z firmami amerykańskimi lub europejskimi,Umiejętności negocjacji, wywierania wpływu i rozwiązywania konfliktów,Orientacja na proces,Umiejętności planowania i budżetowania,Zarządzanie zasobami ludzkimi,Biegłość w posługiwaniu się narzędziami do zarządzania projektami,Znajomość projektu i technik szacowania budżetu,Znajomość modelu wyceny projektów i procedur rozliczeniowych,Znajomość tradycyjnych i zwinnych metodologii zarządzania projektami,4) inne: zaawansowana znajomość języka angielskiego i języka ukraińskiego ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 683 PLN