Praca: Stylistka

Stylistka
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1730
OBOWIĄZKI:
Współtworzenie koncepcji sesji zdjęciowych z fotografami; opracowywanie stylizacji na potrzeby sesji fotograficznych; przeprowadzanie analizy kolorystycznej typu urody, wad skóry twarzy i sylwetki w celu wykonania odpowiedniego makijażu, doboru ubrań, dodatków itp.; wykonywanie makijażu odpowiedniego do typu urody, koloru oczu i włosów na podstawie analizy kolorystycznej; korygowanie niedoskonałości urody: modelowanie twarzy; dobór fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody; doradzanie klientom stylu ubiorów.Około 100 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 9:00-18:00.Przewidywany okres wykonywania pracy: 2 lata. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska 204D/220, 53-234 Wrocław i według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wizażystka / stylistka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: min. podstawowe, staż pracy: min. 3 miesiące na podobnym stanowisku, min. trzymiesięczne doświadczenie w stylizowaniu;certyfikaty, dyplomy ukończenia kursów zawodowych - mile widziane; znajomość stylu i kolorystykę ubrań, fryzur, makijażu; posiadanie portfolio prac prezentujące umiejętności tworzonych scenografii oraz stylizacji zawodowych - mile widziane; umiejętność pracy w dynamicznym środowisku; artystyczne zacięcie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN