Praca: Świadczenie usług opiekuńczych w środowisku klienta (podopiecznego)

Świadczenie usług opiekuńczych w środowisku klienta (podopiecznego)
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2203
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych i gospodarczych w środowisku klienta (podopiecznego), spacery, zapewnienie kontaktu z otoczeniem, pomoc w załatwianiu drobnych formalności. 1-240 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 8:00-16:00. Praca od poniedziałku do piątku, możliwe również weekendy i święta.Przewidywany okres zatrudnienia: do dnia 31.12.2023.Miejsce wykonywania pracy: środowisko klienta - teren gminy Wrocław.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka domowa
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum średnie lub zasadnicze zawodowe - każde,staż pracy: nie wymagany,umiejętności: prowadzenie gospodarstwa domowego - pomoc w codzinnych czynnościach, m.in.: zapewnianie posiłków, zakupy, drobne prace porządkowe w domu podopiecznego, higiena i pielęgnacja (także u osób obłożenie chorych)

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN