Praca: Taksówkarz

Taksówkarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/7407
OBOWIĄZKI:
Głównym zadaniem pracy taksówkarza jest bezpieczny transportprzewożonych osób i ich bagażu podręcznego. Dlatego taksówkarz musidoskonale znać i stosować przepisy prawa o ruchu drogowym oraz znaćbudowę i kontrolować stan techniczny kierowanego samochodu.Taksówkarz powinien przed jazdą wykonać podstawowe czynności mającena celu zapewnienie bezpiecznej jazdy samochodem.Miejsce pracy: ul. LUDWIKA WARYŃSKIEGO 2, 45-047 OPOLEForma umowy: umowa o pracę na czas nieokresloeny, praca w godzinach od 01.00-23.00Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: hindi, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe staż pracy 3 miesiące znajomość języka hindi na poziomie b1 w mowie i piśmie zaświadczenie o przeciwwskazaniach zdrowotnych i psychologicznychbiegła obsługa telefonu komórkowego z dostępem do internetuznajomość językowa do kontaktu z klientami i kierownictwemprawo jazdy kat. B

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 100 PLN