Praca: Team lead, reconciliation

Team lead, reconciliation
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1646
OBOWIĄZKI:
pełnie funkcji kierownika zespołu w codziennych operacjach średniego i dużego zespołu wsparcia ds. Reconciliation ,nadzoruje kierunek prac i pomoc techniczną w skomplikowanych sprawach. • Zarządza codziennymi działaniami zespołuwsparcia ds. Reconciliation i odpowiednio dostosowuje zasoby zespołu do wykonywania codziennych zadań. • Nadzorujeprzegląd danych i eskalacje problemów •Zapewnia, że ilość wykonanej pracy spełnia standardy produktu / usługi. Miejsce pracy: ul. Swobodna 3, 50-088 Wrocław, tel.: 71 77 63 630Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny , nastepnie zna czas nieokreslony w godz. 21.00-5.00. Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Angielski biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 5 biegła obsługa komputera z obsługą internetu znajomosć języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie Preferowane doświadczenie od 5-7 lat doświadczenia zawodowego w działalności maklerskiej / bankowej bądź w zakresie nadzoru/zarządzania.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 11 000 PLN