Praca: Technik utrzymania ruchu

Posiadasz około roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu?

Masz wykształcenie średnie techniczne i poszukujesz ciekawej pracy?

Świetnie się składa! Poszukujemy technika utrzymania ruchu dla jednego z naszych klientów.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś.

Technik utrzymania ruchu
Wrocław
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop) z realną szansą na zatrudnienie w strukturach firmy
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • darmowy parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę w dogodnej lokalizacji
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów Randstad Plus m.in prywatna opieka medyczna

zadania

  • dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn
  • realizowanie planów przeglądów dla podległego parku maszynowego
  • koordynowanie i dokonywanie napraw
  • analizowanie przyczyn awarii
  • udział w projektach doskonalących działanie parku maszynowego
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • wsparcie transferów i uruchomień nowych maszyn

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego
  • do roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • wiedzy z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki, sensoryki
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych/ pneumatycznych
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości obsługi i diagnozy czujników/ systemów wizyjnych będzie dodatkowym atutem
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47