Praca: Technolog produkcji

Technolog produkcji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1757
OBOWIĄZKI:
Przeprowadza analizę i kontrolę procesu technologicznego i gotowej produkcji; projektowanie i wdrażanie nowych produktów; planowanie procesu wytwarzania produktu poligraficznego zgodnie z obowiązującymi zasadami; dobieranie metody kontroli i oceny jakości form drukowych oraz prowadzanie bieżącej kontroli i oceny jakości wykonania form drukowych; obsługa zamówień specjalnych.Praca w godz. 6-14-22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa drukarki wielkoformatowej

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 1 rok, obsługa drukarki wielkoformatowejdobieranie metody kontroli i oceny jakości form drukowych oraz prowadzanie bieżącej kontroli i oceny jakości wykonania form drukowychPrzeprowadza analizę i kontrolę procesu technologicznego i gotowej produkcji; projektowanie i wdrażanie nowych produktów;

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN