Praca: Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu kosmetologii

Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu kosmetologii
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0112
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie materiałów dydaktycznych z zakresu kosmetologii dotyczących metod z przedłużenia rzęs w języku ukraińskim.Miejsce pracy: ul. Robotnicza 42, 53-608 WrocławForma umowy: o dzieło - umowa o dzieło; przewidywany okres zatrudnienia- 3 lata; wartość całego dzieła wynosi- 100 800 złotych brutto, płatne w 36 transzach; jedna transza wynosi 2800 złotych brutto; wartość jednej godziny pracy wynosi- 26 złotych brutto; dodatkowe wymagania- dyplom potwierdzający tytuł "Instruktor/Instruktorka z przedłużania rzęs".Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe znajomość jezyka ukraińskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN