Praca: Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla szalunkowy

Ogłoszenie numer: 4665174, z dnia 2021-05-26

Kraftbet zajmuje się produkcją betonowych elementów prefabrykowanych dla branży budowlanej:  słupów konstrukcyjnych, stropów, schodów, ścian i balkonów.

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w powiecie strzelińskim w miejscowości Wiązów.

Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wiązów

Opis stanowiska

  • prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych
  • przygotowanie i montaż zbrojenia
  • wykonywanie szalunków, szalowanie
  • zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu
  • przygotowanie, układanie i zagęszczanie mieszanek betonowych
  • praca z zastosowaniem narzędzi i maszyn do robót betoniarskich i zbrojarskich

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, najchętniej budowlane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • atutem będzie doświadczenie na stanowisku betoniarz, zbrojarz (istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dynamicznie rozwijającej się  firmie
  • przyjazna i pozytywna atmosfera w zespole