Praca: Asystent opiekuna dziennego

Asystent opiekuna dziennego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1598
OBOWIĄZKI:
- wspomaganie opiekuna dziennego (dzieci do lat 3) w codziennych obowiązkach;- dbanie o higienę podopiecznych, przewijanie, pomaganie mycia rąk oraz podczas posiłków;- asystowanie opiekunowi dziennemu podczas codziennych spacerów;- z czasem prowadzenie części zajęć podczas dnia pracy z dziećmi;- monitorowanie zasobów i kontakt z rodzicem w sprawie uzupełnienia potrzebnej wyprawki;- komunikowanie się z dziećmi i współpracownikami oraz rodzicami podopiecznych wyłącznie w języku angielskim.Forma umowy: umowa zlecenie na 3 lata, dyspozycyjność w godzinach od 7.00-17.30 od poniedziałku do piatku Sala: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: OPIEKA NAD DZIEĆMI
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące obsługa komputera opieka nad dziećmi praca w zespole znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie Osoba chętna na te stanowisko, musi wykazywać chęć doszkalania się i chęć podjęcia w przyszłości kursu pozwalającego zdobyć kwalifikacje opiekuna dziennego lub opiekuna w żłobku.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,32 do 30,32 PLN