Praca: Ekspert ds. operacyjnych

Ekspert ds. operacyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1614
OBOWIĄZKI:
Pełnienie wiodącej roli w zespole operacyjnym. Zarządzanie procesami należącymi do zadań zespołu operacyjnego.Zarządzanie zasobami bencha. Wykonywanie zadań operacyjnych w zespole Cloud Practice polegających na: śledzeniuprocesów relokacyjnych, bieżącej kontroli nad zasobami, uaktualnianiu atrybutów kont członków zespołu i pozycji, tworzenie podsumowań dotyczących poziomu zatrudnienia, zarządzanie listami dystrybucyjnymi. Komunikacja z członkami zespołu i interesariuszami zewnętrznymi. Aktualizowanie i śledzenie danych w platformach Staffing Radar, Staffing Desk.Godziny pracy 9:00 - 17:00Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta dostęna w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość pracy z narzędziami Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook itp.) oraz platformami Staffing Radar, Staffing DeskBardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne; umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej, nawiązywania relacji.min. 1,5 roku dośw. na stanowisku operacyjnym, wykształcenie wyższe dowolne + znajomość procesów zarządzania personelem i projektamijęz. angielski B2 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 750 do 8 750 PLN