Praca: Główny ekspert ds. prawnych

Główny ekspert ds. prawnych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1612
OBOWIĄZKI:
Udzielanie wsparcia prawnego w różnych sprawach z zakresu zagadnień prawnych związanych z działalnością firmy w obszarach prawa korporacyjnego, cywilnego, danych osobowych/prywatności danych, znaków towarowych, kwestii własności, audytów itp. Sporządzanie, aktualizowanie i negocjowanie aktów prawnych. Doradztwo prawne na rzecz firmy (pracowników i kierownictwa firmy). Praca w środowisku i projekcie angielsko-języcznym.Godziny pracy 9:00 - 17:00Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta pracy dostęna w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Biegłe posługiwanie się: Outlook, Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint), system prawny Legalis/Lex, Internet ExplorerUmiejętność tworzenia strategii doradztwa prawnego dla firmy. Umiejętność zarządzania wnioskami prawnymi i tworzenia dokumentacji prawnej.wykszt. wyższe prawnicze, min. 3 lata dośw. w dziale prawnym +umiejętności: Praktyczna wiedza z różnych dziedzin prawa (m.in. prawo cywilne, prawo pracy, prawo spółek, regulacja w zakresie danych osobowych, regulacja własności rzeczywistej). Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły, dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność współpracy z wieloma funkcjami.język angielski B2 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 400 do 10 400 PLN