Praca: Inżynier Budowy (Konstrukcyjno-Budowlany)

Inżynier Budowy (Konstrukcyjno-Budowlany)
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad prowadzonymi robotami
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców, brygad roboczych robót budowlanych i ich
  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów i dokumentacji powykonawczej
  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych, zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • raportowanie postępu prac i współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej /powykonawczej
  • dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz p.poż podczas wykonywanych robót
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programów takich jak: AutoCAD, MS Project, MS Office
  • znajomość dokumentacji technicznej oraz przepisów prawa budowlanego
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w firmie w strukturach jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa
  • Pakiet Multisport, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)