Praca: Inżynier budowy

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 33 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

W związku z realizacją nowych inwestycji poszukujemy pracowników na stanowisko:
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami , podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,
  • mile widziany doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność planowania robót,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności,
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny i sportowy
  • szkolenia