Praca: Inżynier budowy

Sukces zależy od pracy zespołowej!
STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kontraktowej będącej wsparciem Kierownika budów
  • wsparcie techniczne Kierowników budów w zakresie weryfikacji dokumentacji projektowych na etapie przetargu/realizacji
  • wsparcie Kierowników w trakcie przygotowania wycen robót na etapie przetargu
  • wsparcie Kierownika budowy w procesie zamawiania i gospodarki materiałami/sprzętem niezbędnymi do wykonania robót/budowy
  • rozliczania zużycia materiałów i pracy sprzętu na budowie
  • przygotowanie Planów podzleceń
  • prowadzenia korespondencji z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami
Wymagania
  • wykształcenie wyższe  techniczne o profilu budowlanym min. ukończone studia z tytułem inżyniera
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office w tym Excel, AutoCad)
  • dyspozycyjność i mobilność(prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, kreatywność, dokładność,  umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.