Praca: Inżynier elektronik

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Inżynier elektronik
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1135
OBOWIĄZKI:
Inżynieria mechaniczna produktów, w tym walidacja koncepcji, optymalizacja projektu mechanicznego i architektury, opracowywanie szczegółów pojedynczych części/podzespołów, tworzenie rysunków, ocena PPAP kupowanych części i ocena raportów pomiarowych z produkowanych części. Integracja i testy jednostkowe oraz rozpoczęcie walidacji produktu.Godziny pracy 9:00 - 17:00Oferta pracy na czas nieokreślony.Oferta pracy dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunkowe (elektornika), staż pracy 1 rok i 3 miesiące, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL), komunikatywność, kultura osobista, jęz. angielski B1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 do 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu