Praca: Kierownik Projektu w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii

Kierownik Projektu w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w wyszukiwaniu i realizacji projektów z obszaru energetyki odnawialnej – warunek konieczny;

  • doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych na stanowisku Kierownika Projektu lub Kierownika Budowy, przy budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej o napięciu 110kV, 220kV lub wyższym

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację (B2);

  • znajomość projektów inwestycyjnych branży OZE (wielkoskalowe: farmy fotowoltaiczne lub farmy wiatrowe, magazyny energii) na różnych etapach rozwoju projektów;

  • ogólna znajomość tematyki związanej z budową farm fotowoltaicznych lub ogólna znajomość tematyki związanej z budową farm wiatrowych;

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacjach

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS Office, w tym Excel.

Obowiązki:
  • koordynowanie i nadzór nad realizacją procesu inwestycyjnego, (głównie infrastruktura elektroenergetyczna na projektach OZE - stacje transformatorowe, linie i przyłącza do sieci);

  • umiejętność tworzenia harmonogramów realizacyjnych;

  • raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz;

  • poszukiwanie możliwości inwestycyjnych w obszarze energii słonecznej/ wiatrowej;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i wzmacnianie relacji z interesariuszami projektów prowadzonych i już zainicjowanych

  • pozyskiwanie informacji o inwestycjach branży OZE (wieloskalowe);

  • pozyskiwanie kontraktów branży OZE.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w spółce giełdowej, w kompetentnym zespole ludzi;
  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • udział w realizacji ciekawych projektów;
  • pakiet benefitów – ubezpieczenie zdrowotne, PPE, karta MultiSport;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych;
  • samochód służbowy.