Praca: Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Kierownik Zmiany Produkcyjnej
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BH-266769
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która łączy ciekawe projekty i dobrą atmosferę w pracy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Kierownik Zmiany Produkcyjnej (m/k)
Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie kontroli nad procesem produkcyjnym, poprzez monitorowanie wydajności procesu oraz jakości produktów i wprowadzanie działań korygujących;
  • Implementowanie działań mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego;
  • Monitorowanie podejmowanych działań w odniesieniu do obowiązującej polityki i standardów;
  • Kontrola wskaźników wydajności (KPI), budżetu oraz jakości produktów;
  • Koordynacja pracy podległego zespołu;
  • Pełnienie funkcji mentora dla zespołu, przekazywanie zadań i udzielanie informacji zwrotnych.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive);
  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość SAP i pakietu MS Office;
  • Proaktywne podejście i niezależność w działaniu.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach;
  • Szeroki pakiet benefitów w tym dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej czy ubezpieczenia grupowego;
  • Parking dla pracowników;
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • Regularne spotkania integracyjne;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

With over 90 years combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the worlds leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.