Praca: Kierownik zmiany

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1492
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zmian w restauracji. Kontrolowanie kosztów sprzedaży.Kontrolowanie właściwego poziomu zapasów i dbanie o dostępność, produktów. Motywacja i docenianie pracowników, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Analiza wyników oraz wybranych kategorii, kosztowych, związanych z produktami oraz prawidłowym funkcjonowaniem restauracji.Godziny pracy 8:00 - 22:00Umowa o pracę na czas niokreślony.Kontakt z pracodawcą: tel. lub e-mailOferta pracy dostępna w sali G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagania inne:

min. 3 miesiące pracy w gastronomii,wykształcenie - średnie,dyspozycyjność

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN