Praca: Koordynator biura

Koordynator biura
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/24/1580
OBOWIĄZKI:
Koordynacja pracy biura w zakresie zamówień usług i materiałów, bieżąca obsługa klientów i partnerów biznesowych, wsparcie tłumaczeniowe oraz przygotowywanie dokumentacji w j. koreańskim, zapewnienie sprawnej komunikacji z koreańskimi pracownikami oraz kontrahentami, inne zadania wynikające ze specyfiki stanowiska pracy. Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 01.06.2024 do 31.05.2025 praca w godzinach od 8.00-16.00Miejsce pracy: ul. Klecińska 2, 55-040 Bielany Wrocławskie Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształćące Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy nie jest wymaganeznajomość jezyka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 do 7 000 PLN