Praca: Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Ogłoszenie numer: 8913646, z dnia 2024-04-02

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Długołęka

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Transport palet w obrębie powierzchni magazynu za pomocą wózka widłowego;
  • Przeliczanie i kompletacja zamówień.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego;
  • Chęć podjęcia pracy oraz zaangażowanie podczas wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.