Praca: Manager ds. Ekspansji

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Manager ds. Ekspansji
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie biznesów w Polsce,
  • Szukanie i ocena terenów pod inwestycje,
  • Negocjacje i zamykanie kontraktów,
  • Raportowanie postępów do kierownictwa,
  • Współpraca z zespołami i partnerami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, nieruchomości, zarządzanie),
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju biznesu lub nieruchomościach,
  • Inicjatywność i skuteczność,
  • Dyspozycyjność do podróży biznesowych,
  • Biegłość w MS Office, głównie Excel,
  • Dobra znajomość niemieckiego.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Premie uznaniowe,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.