Praca: Młodszy kierownik ds. operacji biznesowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Młodszy kierownik ds. operacji biznesowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1577
OBOWIĄZKI:
Nadzoruje działalność jednostek biznesowych. Tworzy procesy na potrzeby biznesowe. Prowadzi projekty jednostek biz. np programy poprawy marży, śledzenie planowania kont, działania na rzecz rozwoju. Obsługuje działania BU w programie Konta o niskim zysku. Wykonuje analizy kosztów i korzyści. Pracuje nad planami ulepszeń. Zapewnia prawidłowe i spójne działanie systemów. Usprawnia procedury i przepływ pracy. Zarządza kampaniami budżetowymi, przeglądami biznesowymi. Nadzoruje codzienne operacje i rozwiązuje problemy. Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00Sala: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykszt. wyższe ekonomiczne; min. 2 lata doświadczenia z zakresu analizy bizn; umiejętność planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji; tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie; um. tworzenia diagramów (UML, BPMN);zrozumienie i umiejętność zaproponowania odpowiednich procesów tworzenia oprogramowania oraz wpływania na nie; wiedza UX/UI.wiedza z obszaru bankowości w szczególności produktów finansowych (akcje, obligacje. Produkty strukturalne bankowości itp.)znajomość analizy biznesowej pod kątem wymagań technicznych realizowanego projektu i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 580 do 12 580 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu