Praca: Młodszy kierownik, otc business partnering

Młodszy kierownik, otc business partnering
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1613
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie pracownikami do 20 etatów. Rozmowy kontrolne z biznesem (menedżerowie kont, szefowie BU, klienci), prezentacja różnych wskaźników finansowych, takich jak DSO, AR, kontrakty. Kontynuacja/zadania doraźne związane z kontrolami stanu. Przegląd uznanych przychodów, przegląd komentarzy do raportu, pomoc w skomplikowanych sprawach,sprawdzenie kompletności wszystkich procedur (dokumenty, zatwierdzenia).Prowadzi i wpływa na zmiany na poziomie funkcjonalnym w całej organizacji. Wpływa na kierunek i sukces firmy poprzez ustalanie strategii/celów funkcji na poziomie regionalnym. Zarządzanie kompleksami na poziomie wieloregionalnym lub projektami o znaczeniu krytycznym dla firmy.Wkład do kadry kierowniczej. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym.Praca w godzinach 9:00-17:00.Umowa o pracę na czas nieokreślony.Oferta dostępna w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wiedza nt. zestawu narzędzi, tworzenia wymagań ulepszeń dla aplikacji. Umiejętność komunikacji i egzekwowania najlepszych praktyk domenowychZnajomość standardowych narzędzi i procesów dziedzinowych. Doskonałe rozumienie segmentów rynku. Doskonałe zd. analityczne oraz organizacyjne.wykszt. wyższe ekonomiczne, Min. 4 lata na stan. ekonom. w firmie IT, um.delegowania zadań, motywowania zespołu iwyznaczania celów. Umiejętność coachingu i mentoringu podległych pracowników.Zdolności przywódcze, umiejętnośćkoordynowania priorytetów, zasobów zespołu, identyfikowania zagrożeń i tworzenie ekspertyz w celu minimalizacji skaliproblemów. Doskonałe zdolności interpersonalne.jęz. angielski B2 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 200 do 13 200 PLN