Praca: Modeler BIM

Dla Naszego Klienta, generalnego wykonawcy specjalizującego się w budownictwie hal logistycznych, przemysłowych oraz fabryk poszukujemy kandydatów na stanowisko Modeler BIM w branży: sanitarnej, elektrycznej, konstrukcyjnej lub architektonicznej.

Modeler BIM
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Tworzenie modeli BIM do celów handlowych i przetargowych,  w oparciu o dokumentację 2D oraz tworzenie zestawień ilościowych na podstawie opracowanego modelu
  • Tworzenie i aktualizacja bibliotek BIM
  • Współpraca z zespołem przy projektach opracowywanych w technologii BIM
  • Współtworzenie i rozwijanie standardów BIM
  • Obserwacja rozwoju technik BIM i wykorzystanie ich w swojej pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (Budownictwo, Inżynieria środowiska, Elektrotechnika lub Architektura)
  • Doświadczenie w modelowaniu w środowisku BIM
  • Bardzo dobra znajomość programu REVIT, AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnej
  • Chęć do nauki i rozwijania wiedzy na temat technologii BIM
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy u jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • Możliwość rozwoju umiejętności projektowych w środowisku BIM
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, program rekomendacji pracowników, dofinansowanie zajęć sportowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.