Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/24/1836
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie biura, składanie zamówień u podwykonawców, kontakty z klientami, obsługa urządzeń biurowych, kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Forma umowy: zlecenie na 3 lata , 154 godziny miesięcznie ,dyspozycyjność w godzinach od 8.00-16.00. Miejsce pracy: ul. LG 3, 55-040 Kobierzyce Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Praca w zespole
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok praca w zespolechęć do nauki i poszerzania wiedzybiegła obsługa komputera z obsługą internetu znajomość MS Office obsługa urzadzeń biurowych ( drukarka, ksero, skaner, faks) turecki na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomość języka angielski na poziomie B2 w mowie i piśmie mile widziane osoby ze znajomością języka ukraińskiego, rosyjskiego, gdyż część zespołu jest obcojęzyczna i mówi w tych językach

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 do 27,7 PLN