Praca: Senior product manager

Senior product manager
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1752
OBOWIĄZKI:
Ogólne obowiązki: m.in. całościowa odpowiedzialność za cykl życia produktu; Identyfikacja i udoskonalanie wymagań klientów, person i przypadków użycia poprzez badania klientów i analizę konkurencji; Współpraca z zespołem rozwoju produktu, w celu realizacji wspólnej wizji i realizacji planów produktowych; Współpraca z zespołem ds. marketingu i sprzedaży produktów w celu tworzenia i realizacji planów wejścia na rynek oraz opracowania i wdrożenia planów przed i posprzedażowych;Umowa o pracę na czas określony tj: 20.05.2024 do 31.07.2025, praca w godzinach od 9.00-17.00Miejsce pracy: ul. Zwycięska 45, 53-033 Wrocław
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie: Wyższe w obszarze programowania z kwalifikacją Inżynier Programista Ekonomista; Doświadczenie zawodowe na stanowisku Senior Product Manager, minimum 4 miesiące, wiedza z zakresu analizy działalności gospodarczej, marketingu, organizacji produktu, identyfikacji wymagań klientów dla produktów poprzez badania rynku i analizę konkurencji;

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 733,22 do 10 733,22 PLN