Praca: Specjalista ds. papierów wartościowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. papierów wartościowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1626
OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie powiadomień o zdarzeniach Corporate Actions dla klientów końcowych i czyszczenie danych otrzymanych od powierników; -księgowanie zdarzeń obowiązkowych/opcjonalnych oraz wszelkich transakcji związanych z Akcjami Korporacyjnymi (gotówka lub akcje); -kontrola nad zamówieniami klientów oraz generowaniem i wysyłaniem instrukcji; -wszczynanie postępowań wyjaśniających, przygotowywanie dokumentów, udzielanie informacji i korespondencja z interesariuszami; -identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych i rozliczeniowych za pomocą odpowiednich narzędzi.Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: budowanie satysfakcjonujących relacji z klientami
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
Uprawnienia: samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia,

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rokbudowanie satysfakcjonujacych relacji z klientami samodzielność oraz inicjatywa w działaniu , konunikatywność , umiejętność pracy w zespole ,zdolność analitycznego myślenia bardzo dobra obsługa MS Office ( szczegolnie program PowerPoint, excel, word, Outlookznajomość języka niemieckiego na poziomie A2 w mowie i piśmie znajomość języka tureckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie Aktualny status studenta studiów wyższych na kierunku zarządzanie.umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i rozliczeniowych za pomocą narzędzia uzgadniającego; umiejętność przetwarzania dochodówUkończenie studiów wyższych pierwszego stopnia na kierunku finanse; świadomość ryzyka procesowego; doświadczenie w obszarze działań korporacyjnych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 do 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu