Praca: Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Obszar pracy mobilnej: Środa Śląska, Pruszków, Kowale, Tychy i Strzałkowo
Zadania
  • zarządzanie projektami z pozycji klienta dla wewnętrznych projektów budowlanych,
  • optymalizacja kosztów operacyjnych poszczególnych obiektów,
  • koordynacja oszczędności energii w nieruchomościach, przygotowanie dokumentów do audytu energetycznego,
  • optymalizacja stanu istniejących obiektów,
  • koordynacja i kontrola prac podczas remontów, podczas budowy nowych obiektów i przebudowy już istniejących.
Wymagania
  • wiedza z zakresu budownictwa i energetyki,
  • min. wykształcenie średnie o specjalności budowlanej lub technicznej,
  • język niemiecki na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie- codzienna komunikacja z koleżankami i kolegami z zagranicy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie PL, CZ, SK, HU -  warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności interpersonalne jak: rozwiązywanie problemów, umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.