Praca: Starszy lider zespołu

Starszy lider zespołu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1410
OBOWIĄZKI:
1. Zarządzanie codzienną obciążeniem pracą w zespole. Raportowanie i monitorowanie wyników operacyjnych.2.Odpowiedzialność za wszystkie aspekty wyników zespołu, ze szczególnym naciskiem na cele w zakresie jakości i dostarczania serwisów, przestrzeganie procesów oraz relacje z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, jak również zorientowanie na ciągłe usprawnienia procesowe3.Utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez sprawne i kompleksowe odpowiadanie na pytania oraz proaktywne rozwiązywanie problemów. 4.Efektywna współpraca z zespołem, przełożonymi, innymi działami firmy i Partnerami Biznesowymi. 5.Osiągnięcie wszystkich założonych celów zarówno indywidualnych, odpowiedzialnego zespołu, jak i całego działu zgodnie z metrykami operacyjnymi.Godziny pracy 8:00 - 16:00Umowa na czas nieokreślony.Oferta dostępna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 2 lata i 1 miesiąc, analityczne myślenie, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice,Jęz. hiszpański C2 w mowie i piśmie, jęz. angielski B1 w mowie i piśmie - znajomość języków wymagana ze względu na międzynarodowy charakter firmy.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 534,93 do 10 534,93 PLN