Praca: Technik Utrzymania Obiektu

Technik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów technicznych
  • Przeprowadzanie niezbędnych napraw oraz konserwacji urządzeń i elementów infrastruktury
  • Reagowanie na awarie i zgłoszenia od klientów/usługobiorców
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi i kontrola jakości wykonanych prac
  • Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach technicznych i magazynowych
  • Dokonywanie drobnych prac remontowych
  • Monitorowanie i raportowanie stanu technicznego obiektu
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość systemów BMS będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, karta sportowa, etc.)