Praca: Technik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/24/1838
OBOWIĄZKI:
Naprawy i konserwacje maszyn, praca przy komputerze, obsługa wózka widłowego- mile widziana, praca na wysokości powyżej 3 m, prace administracyjno-biurowe.Praca na czas określony: 18 miesięcy.Oferta pracy tymczasowej.Godziny pracy 6:00 - 14:00 - 22:00 - 6:00.Zakwaterowanie: koszty po stronie pracownika w wysokości 600 zł miesięcznie.Oferta pracy dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 rok w zakładzie produkcyjnym,wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - wymagana w przypadku cudzoziemców, SEP do 1 KV

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 38 do 38 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu