Praca: Tokarz CNC – operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Tokarz CNC – operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Twój zakres obowiązków:
  • Toczenie powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz stożków;
  • Wiercenie i gwintowanie otworów;
  • Obsługa tokarek oraz automatów tokarskich.
Nasze wymagania:
  • Umiejętność obsługi tokarek CNC i ich programowanie;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Pracę w zespole wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • Szkolenia zawodowe, dofinansowanie kursów i nauki języków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatki na święta, dofinansowanie posiłków, dodatkowe świadczenia socjalne i wiele innych